Konstrukcje

Konstrukcje stalowe firmy Gar Bram wykonane są z kątowników zimnogiętych oraz ceowników zimnogiętych; wykonujemy także garaże z profilu zamkniętego po wcześniejszym uzgodnieniu z Klientem. Wymiary garażu standardowego: 3x5m (szerokość x długość), wysokość całkowita: 2,15m z przodu oraz 1,90m z tyłu (spad dachu do tyłu), światło wjazdu: 2m. Typowa konstrukcja posiada drzwi dwuskrzydłowe otwierane na boki. Wykonujemy także bramy uchylne otwierane do góry z możliwością zamontowania automatycznego otwierania bramy na pilot.

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów produkujemy również garaże o nietypowych wymiarach wg indywidualnych preferencji, zarówno z dachami dwuspadowymi, jak i spadami na bok do tyłu lub do przodu. Szkielet konstrukcji skręcany jest śrubami m10, co wzmacnia i stabilizuje konstrukcję. Oferujemy różne kolory blach.

W ofercie GAR BRAM znajdują się także praktyczne i trwałe kojce dla psów. Ich konstrukcja wykonana jest z kształtowników ocynkowanych, zwieńczona dachem wykonanym z blachy trapezowej. Na życzenie Klienta realizujemy zamówienia w dowolnej konfiguracji wedle indywidualnych preferencji.